Stavba kachlových kamen sporáky, pece
Stavba krbů kachlové, pískovcové
KASCHÜTZ obchodní zastoupení

Pizza pece Woodfire

Úvod

Pec na dřevo - moderní návrat k tradici

Pizza pec - Pizza pec

Návrat k základům kulinářské tradice za použití žáru a vůně ohně ze dřeva.
Potěšení veškerých Vašich smyslů - dobré jídlo a jeho vůně, neotřelá atmosféra, zábava a potěšení z ohně. Tím vším překvapíte rodinu a přátele (možná i své sousedy).

Pizza pec - Pizza pec

Jak známo jídlo je stimulátorem nálady a součástí společenských setkávání...

Pokud máte rádi dobré jídlo a klasické grilování na dřevěném uhlí Vám již přece jen přijde trochu jednotvárné, nabízíme Vám možnost přípravy dobrého a zdravého jídla příjemným, pohodlným, ekologickým a ekonomickým způsobem.

V peci můžete péci, zapékat a také grilovat, vařit při chladnutí pece je možné ji využít i k sušení hub,bylinek, ovoce a zeleniny.
Pec vytápěná dřevem Vám umožní připravit pizzu, chléb, koláče, maso, drůbež, ryby, zeleninu - vlastně cokoliv.

Jídla připravená v peci na dřevo jsou nesrovnatelně chutnější, než jídla připravovaná konvenčním způsobem.Chuť chleba z pece je nesrovnatelná s chutí chleba z jakékoliv domácí elektrické pekárny, chuť domácí pizzy je konkurentem pizzy z kterékoliv pizzerie!

Pizza pec - Pizza pec

Principem úpravy pokrmů v peci, je tepelné opracování potravin sálavým teplem na pokrm ze všech stran.
Nahřátá pec dokáže sálat teplo i několik hodin a při mírném přitápění může být nahřátá i několik dní/např.celý víkend/ a to nám umožňuje přípravu různých pokrmů na jedno zatopení, protože různá jídla vyžadují různou teplotu potřebnou pro úpravu.

Potraviny připravované v peci jsou zdravější než při přípravě na grilu. Při správném postupu přípravy nedochází k přepalování tuků, protože jde o přípravu sálavým měkkým teplem.

Pizza pec VEGA

Pec na dřevo VEGA

- vnitřní průměr 54 cm (velikost na 1 – 2 pizzy nebo menší bochníky chleba....)

Tato pec je vhodná zejména pro rodinné vaření (je zcela dostačující i při rodinných oslavách a společenských párty). Velmi rychle se roztápí(cca 30 – 40min.) – a pizzy mohou být pečené za 2 – 3minuty. Ideální k použití pod pergolu na zahradu k rodinným domům, chatám a chalupám.

Ideální pro víkendové vaření – můžete vše uvařit venku a dokonale si užít celý den na zahradě!

Pizza pec Vega - Pizza pec Vega

Pizza pec VENUŠE

Pec na dřevo VENUŠE

- vnitřní průměr 80 cm /velikost 3-4 pizzy nebo bochníky chleba/

Pec na dřevo VENUŠE je svými rozměry určena pro náročné uživatele. Může být využita i v restauracích pro nabídku „jídel z pece“ (zapékání, domácí čerstvé pečivo, různé druhy mas...). Také pro pensiony, ekologické farmy a různé zájmové skupiny upřednosťnující zdravý a přírodní životní styl.

Pizza pec Venuše - Pizza pec Venuše

 

 

 

 

Chléb z pizza pece - Chléb z pizza pece Kolínko z pizza pece - Kolínko z pizza pece