Stavba kachlových kamen sporáky, pece
Stavba krbů kachlové, pískovcové
KASCHÜTZ obchodní zastoupení

Fornace pec na pizzu

Pizza pec Fornace

Fornace - Fornace

Pec nejen na pizzu

 -  -

Jedinečná unikátní pec na pizzu a dřevo. Vysoká akumulace, minimální spotřeba paliva, výborné a chutné pokrmy. Pec na pizzu je univerzální pecí, která upeče kromě pizzy i chléb, drůbež, maso, steaky, kolena, žebírka atd.
Tato univerzální pec na pizzu se skvěle hodí jak do interiéru, tak do exteriéru. Vhodná je také do penzionů, hotelů, restaurací, chalup, chat a na zahradu.

Chcete umět péci rychle, levně, ale především chutně? Chcete pec, která hravě zvládne pizzu, maso, drůbež, ryby, chléb, pečivo, koláče a veškeré tepelně zpracovatelné potraviny?
Naše originální PEC NA PIZZU FORNACE je skvělou volbou. Pec není jen na pizzu ale pro všestranné použití. Jedná se o pec na dřevo která umí péct chleba, pizzu, drůbež, ryby, maso, koláče, pečivo.

Je ideální jak do restaurací, penzionů, pizzerií tak i pro domácí použití do chalupy, domu, kuchyně, pod pergolu či altánek v zahradě. Nabízíme pec na pizzu jak zahradní tak interierovou.
Pec je složena ze 11ti dílů žáruvzdorného zdravotně nezávadného materiálu. Stavba pece je jednoduchá a rychlá, stejně jako její obsluha.

Proč zrovna Fornace

 -  -

 Pec na pizzu FORNACE je univerzání 11-ti dílný systém stavebnice z vysoce kvalitního žáruvzdorného materiálu. Unikatní vlastnosti zajišťují VYSOKOU ŽIVOTNOST, VÝBORNÉ AKUMULAČNÍ VLASTNOSTI a RYCHLÉ ROZTOPENÍ PECE. K peci dodáváme veškeré izolační a stavební materiály, včetně omítky pro finálovou úpravu.
Průměr vnitřní plochy 88 cm zaručuje dostatečnou plochu. Velikost na 3-4 velké pizzy a 6 bochníků chleba.
Díky unikátnímu systému a originálnímu designu je pec na pizzu FORNACE až o polovinu těžší než konkurenční modely. Tímto může zaručit lepší akumulační vlastnosti, při kterých pec dokáže na jediné zatopení udržet teplo až dlouhých cca 12 hodin. Unikátní systém žáruvzdorného, nezávadného materiálu zajišťuje minimální ztrátovost tepla, dlouhotrvající akumulaci a vynikající vnitřní sálavost. Systém pece je technicky zajištěn tak, aby byl co nejekonomičtější a zároveň nejvýkonnější. Zároveň je stavba pece na pizzu FORNACE jednoduchá a rychlá.

Díky unikátnímu systému a originálnímu designu je pec na pizzu FORNACE až o polovinu těžší než konkurenční modely. Tímto může zaručit lepší akumulační vlastnosti, při kterých pec dokáže na jediné zatopení udržet teplo až dlouhých cca 12 hodin. Unikátní systém žáruvzdorného, nezávadného materiálu zajišťuje minimální tepelné ztráty, dlouhotrvající akumulaci a vynikající vnitřní sálavost. Systém pece je technicky zajištěn tak, aby byl ekonomicky přijatelný a zároveň nejvýkonnější. Stavba pece na pizzu FORNACE je jednoduchá a rychlá.

Dvířka  - Dvířka pec Fornace - pec Fornace pec Fornace - pec Fornace pec Fornace - pec Fornace díly pizza pec - díly pizza pec